Засуджений за вбивство двох людей зарізав сам себе у колонії

Йому було 30 років

Фотоілюстрація

У Сокирянській виправній колонії Чернівецької області скоїв самогубство чоловік, засуджений за вбивство двох людей та крадіжку.

Чоловік перебував у камері з п’ятьма іншими засудженими. У них була кухня з електричною плитою. Як до в’язнів потрапив ніж – поки невідомо.

Того дня охоронець камери виводив усіх на прогулянку. П’ятеро погодилися, а шостий відмовився, сказав, що хоче побути на самоті. Через декілька хвилин після того, як усі вийшли,  наглядач почув шум, хрип та ніби щось впало. Коли зайшов до камери, побачив закривавленого чоловіка.

За висновком експертизи, смерть настала через гостру масивну зовнішню кровотечу внаслідок ушкодження кровоносних судин, яке чоловік заподіяв собі сам, - повідомляє Захід.нет.

30-річний чоловік відбував покарання за вбивство двох людей і крадіжку. Його засуджено в листопаді 2012 року до 14 років позбавлення волі. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень