Засуджений за вбивство двох людей зарізав сам себе у колонії

Йому було 30 років

Фотоілюстрація

У Сокирянській виправній колонії Чернівецької області скоїв самогубство чоловік, засуджений за вбивство двох людей та крадіжку.

Чоловік перебував у камері з п’ятьма іншими засудженими. У них була кухня з електричною плитою. Як до в’язнів потрапив ніж – поки невідомо.

Того дня охоронець камери виводив усіх на прогулянку. П’ятеро погодилися, а шостий відмовився, сказав, що хоче побути на самоті. Через декілька хвилин після того, як усі вийшли,  наглядач почув шум, хрип та ніби щось впало. Коли зайшов до камери, побачив закривавленого чоловіка.

За висновком експертизи, смерть настала через гостру масивну зовнішню кровотечу внаслідок ушкодження кровоносних судин, яке чоловік заподіяв собі сам, - повідомляє Захід.нет.

30-річний чоловік відбував покарання за вбивство двох людей і крадіжку. Його засуджено в листопаді 2012 року до 14 років позбавлення волі. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень