Заступник Князєва в Рівному розкрив секрети фіксації порушень ПДР (АУДІО)

Чим патрульні поліцейські фіксуватимуть перевищення швидкості

Днями Рівне з офіційним візитом відвідав заступник голови Нацполіції України Олександр Фацевич.

Він передав подарунок управлінню патрульної поліції Рівненщини до другої річниці з дня заснування управління.  

Тож після урочистостей підполковник поліції, заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич розповів про мобільні комплекси для автомобілів патрульних:

Більшість ДТП виникають через перевищення швидкості. Звичайно, ми повинні забезпечити патрульних засобами фіксації перевищення швидкості. Зараз у Києві два спеціальних прилади тестують патрульні поліцейські. Це сертифіковані у Європі мобільні пристрої для фіксації порушень правил дорожнього руху. До кінця року плануємо облаштувати 342 службових авто такими пристроями. Ще не готовий назвати конкретного виробника, поки вивчаємо, які з них якісні. Звичайно, вивчаємо співвідношення ціни та якості. Деякі комплекси коштують близько 20 тисяч євро.

Олександр Фацевич вважає, що така ціна вищезгаданих мобільних комплексів виправдана. Також він зазначив,

що це НЕ та система відеофіксація порушень ПДР, про яку говорив Арсен Аваков торік.

Повний коментар заступника голови Нацполіції України Олександра Фацевича можна прослухати нижче:

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень