

Її виявили дроном
У Словаччині ведмідь бігав вулицями і налякав жителів. Перед тим, як покинути місто, він поранив кількох людей.
У районі оголосили надзвичайну ситуацію, а, ймовірно, скажену тварину оголосили у розшук.
Пошуками займалася спеціальна бригада поліції та мисливців.
Ведмедя шукали десять днів після того, як він наробив галасу в місті. Виявилося, що це трирічна ведмедиця вагою майже 70 кілограмів. Її знайшли за допомогою дрона.
Аби не наражати на небезпеку людей, тварину застрелили.
Після нападу ведмедя у місті посилили патрулі поліції та мисливських товариств. Людей закликають не виходити за межі житлових районів, особливо вранці та ввечері. Державна охорона природи Словацької Республіки у лісах встановила камери-пастки.
До слова, на Рівненщині людям загрожують зграї вовків. Їх вже неодноразово бачили у селах на півночі краю і було повідомлення, що вони навіть нападали на бродячих собак.
Джерело: mukachevo
Радіо Трек: НОВИНИ
«Коли на трон зійде восьмий»: що казала Ванга про закінчення війни в Україні
Чи щасливий ваш рік народження? Остання цифра розкаже про все
У кого ще залишилися долари: українців попередили про обмін валют
Які номери квартир притягують багатство та щастя, а які - бідність?
Як насправді звати жінку, яка народила сина Олегу Виннику
Фотопастки для тих, хто смітить у лісі, готують на Рівненщині та Волині
Штрафи за в'їзд на авто у ліс загрожують на Рівненщині
Ліс на Схід везуть з Рівненщини та Волині (ФОТО/ВІДЕО)
Вовки заходять у села, лисиць стало втричі більше: на Рівненщині почнуть відстріл хижих тварин
«Зміни суттєві»: тварин полічили у лісах Рівненщини та Волині
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415