Зарплату вчителям у школах естетичного виховання Рівного - збільшили

З 1 вересня вони отримуватимуть більше

Сьогодні бюджетна комісія Рівнеради розглядала перерозподіл 62 мільйонів гривень перевиконання.

Це більш ніж вдвічі менше, аніж потреби управлінь міста, адже запити про збільшення фінансування подали на понад 150 мільйонів.

Основна сума – це підвищення зарплати вчителям шкіл естетичного виховання і тренерам спортивних шкіл.

Як ми повідомляли раніше, зарплати підвищать тільки тим педагогам, кому їх не підвищили з 1 січня цього року. Зокрема це стосується працівників дитсадків, позашкільних закладів тощо. 

Крім того, погодили і збільшення зарплати апарату управління виконкому - згідно із постановою Кабміну. Загалом, разом із зарплатами педагогів - це майже 13,5 гривень.

Утім два мільйона для працівників апарату виконкому ще не вистачило – їх планують додати у вересні –жовтні. Більш докладно розповідає начальник управління бюджету і фінансів Віктор Шульга:

- Внесені окремими постановами Кабінету міністрів зміни в законодавстві – збільшені посадові оклади для апарату управління. Збільшені на два тарифні розряди виплати тренерам у спортивних школах, у підліткових клубах є підвищення з 1 вересня медпрацівникам на два тарифні розряди. По заробітній платі ми йшли по принципу тому, що застосовується саме в нас: надбавки, які були передбачені (в тому числі, необов’язкові) вони враховані тут в повному обсязі.

Ще 100 тисяч гривень – додадуть для закінчення ремонту 2-го і 4-го поверхів міськвиконкому і 60 тисяч – на ремонт локальної мережі Інтернет у адмінприміщенні.

Чвертьмільйона гривень передбачили у рамках програми профілактики злочинності громадським організаціям, які здійснюють охорону.

Ці видатки бюджетна комісія погодила. Щодо інших питань - їх вирішили розглянути завтра на розширеному засіданні, заслухавши начальників управлінь.

Остаточне ж рішення ухвалюватимуть депутати під час сесії Рівнеради у четвер, 18 серпня.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень