ON-LINE

Зарплату вчителям у школах естетичного виховання Рівного - збільшили

понеділок, 14 серпня 2017
З 1 вересня вони отримуватимуть більше

Сьогодні бюджетна комісія Рівнеради розглядала перерозподіл 62 мільйонів гривень перевиконання.

Це більш ніж вдвічі менше, аніж потреби управлінь міста, адже запити про збільшення фінансування подали на понад 150 мільйонів.

Основна сума – це підвищення зарплати вчителям шкіл естетичного виховання і тренерам спортивних шкіл.

Як ми повідомляли раніше, зарплати підвищать тільки тим педагогам, кому їх не підвищили з 1 січня цього року. Зокрема це стосується працівників дитсадків, позашкільних закладів тощо. 

Крім того, погодили і збільшення зарплати апарату управління виконкому - згідно із постановою Кабміну. Загалом, разом із зарплатами педагогів - це майже 13,5 гривень.

Утім два мільйона для працівників апарату виконкому ще не вистачило – їх планують додати у вересні –жовтні. Більш докладно розповідає начальник управління бюджету і фінансів Віктор Шульга:

- Внесені окремими постановами Кабінету міністрів зміни в законодавстві – збільшені посадові оклади для апарату управління. Збільшені на два тарифні розряди виплати тренерам у спортивних школах, у підліткових клубах є підвищення з 1 вересня медпрацівникам на два тарифні розряди. По заробітній платі ми йшли по принципу тому, що застосовується саме в нас: надбавки, які були передбачені (в тому числі, необов’язкові) вони враховані тут в повному обсязі.

Ще 100 тисяч гривень – додадуть для закінчення ремонту 2-го і 4-го поверхів міськвиконкому і 60 тисяч – на ремонт локальної мережі Інтернет у адмінприміщенні.

Чвертьмільйона гривень передбачили у рамках програми профілактики злочинності громадським організаціям, які здійснюють охорону.

Ці видатки бюджетна комісія погодила. Щодо інших питань - їх вирішили розглянути завтра на розширеному засіданні, заслухавши начальників управлінь.

Остаточне ж рішення ухвалюватимуть депутати під час сесії Рівнеради у четвер, 18 серпня.

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного