Заради мільйона дівчина відрізала собі руку. І потрапила в тюрму

Руку пришили лікарі

У 2019 році 22-річна Юлія Адлесіч зі Словенії відрізала собі руку пилкою заради страховки в один мільйон євро. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на ВВС.

Як з'ясувалося, дівчина навмисно відрізала собі руку пилкою і спеціально не взяла з собою кінцівку в лікарню, щоб її не пришили назад й інвалідність стала невідворотною.

 

Перед цим Адлесіч оформила п'ять страховок, а за кілька днів перед інцидентом її хлопець шукав в інтернеті інформацію про штучні руки.

Ці факти стали доказами, які прокуратура представила в суді. Суд в Любляні визнав дівчину та її хлопця винними у страховому шахрайстві. Замість грошей дівчина отримала 2 роки в'язниці за шахрайство.

Якби план спрацював, вона б отримала пів мільйона євро відразу та ще стільки ж - щомісячними платежами.

Лікарям вдалося знайти і пришити дівчині руку.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень