

Прогноз погоди на середу
В Україну заходить похолодання.
Найближчої ночі у західних областях, місцями на півночі та на Вінниччині можливі заморозки на ґрунті до -3 градусів, повідомила синоптик Наталка Діденко.
У середу вдень найхолодніше буде у центральних областях, у північній частині країни, в Карпатах, горах Криму та в Приазов'ї.
Там очікується від +10 до +15 градусів. На решті території України очікується +14...+18 градусів.
Періодичні дощі 18 травня пройдуть повсюди, окрім західних областей. Вітер завтра буде поривчастим, часом до сильного.
На щастя, це травень, а не листопад – потепління швиденько відновиться, вже післязавтра, у четвер очікується +16...+23 градуси, – повідомила синоптик.
Радіо Трек: НОВИНИ
У Польщі знайшли заміну українцям: на собі відчують тисячі
«Або не їдь, або не ний!»: українка про речі, які ви зненавидите в Іспанії
Якщо вдало заміж, то тільки за них: чоловічі імена, які приносять успіх та багатство
Як гріються іспанці взимку, не маючи центрального опалення?
Це була фатальна помилка: українка про замкнене коло у Німеччині
Після літньої спеки на Рівненщину прийде похолодання
На Рівненщині та ще в 12 областях оголосили штормове попередження
Аномалії, які вже не дивують: синоптики розповіли, коли в Україну увірветься нестерпна спека
Літня спека і грозові дощі насуваються на Україну
В Україні буде тепло та майже без опадів
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415