Замість ресторану — відгуляти випускний у Європі закликали старшокласників Рівненщини

Так зробили 11-класники Зорянського НВК школа-гімназія і тепер готові агітувати за це інших.

Організувала їм поїздку Мар’яна Кузьмич – керівник студії з організації і проведення свят, яка і своїх двох дітей вже випустила зі школи. Вона каже, що поїздка у Європу може обійтися навіть дешевше, ніж гуляння в ресторані в Україні – від 130 євро. Адже лише вбрання для випускника обходиться  у копієчку:  

У будь-якому випадку хлопчик обходиться у близько 600 доларів, дівчинка – у 800 доларів. І третина цієї суми йде на випускний вечір. А в нас поїздка обійшлася у 350 євро. Це з випускним у центрі Відня.  

Крайня ліворуч - Маріам Карчава, в центрі - Наталія Кратюк, крайня праворуч - Мар'яна Кузьмич

Одна з випускниць Маріам Карчава розповіла, що вони побували у трьох країнах світу – Польщі, Чехії, Австрії. І це було дуже круто, бо принесло море вражень.

А класний керівник Наталія Кратюк додала, що

поїздка в Європу мало того, що дозволила випускникам відпочити після здачі ЗНО, так ще й здружила і вони тепер з нетерпінням чекають зустрічі через 5 років після школи.

Мар'яна Кузьмич поінформувала і про подробиці організації поїздки. Приміром, у них на кожних 5 випускників їхав хтось із батьків. А класному керівнику вони мандрівку подарували, бо вважають, що вона на це заслужила своєю працею. Додатково, окрім вартості поїздки, діти з собою брали суму до 100 євро - на сувеніри, смаколики тощо. До речі, зауважила організатор випускного у Європі, кошти можна починати збирати за кілька років до закінчення школи, щоб це не було накладно. 

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: випускний
Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень