ON-LINE

«Замість пам’ятної дошки загиблому АТОвцю на школі Рівненщини - подяка нардепу», - громадськість

середа, 19 вересня 2018
Ця ситуація обурила мешканців області

На пам'ятну дошку загиблому у 21 рік в АТО учню Корнинської школи, що в  Рівненському районі, Роману Свіржевському збирали гроші учні школи. Але коли у День народження загиблого, 18 вересня, побратими й друзі загиблого прйшли до школи, щоб згадати Романа, пам'ятної дошки йому на фасаді не було. Натомість там красувалася подяка нардепу Андрію Павелку за сприяння у побудові школи. Про це рівненська волонтерка Вікторія Шинкаренко написала у Фейсбук. 

Екс-директор Корнинської школи і вчитель Романа Свіржевського Борис Пасічнюк запевнив, що на фасаді школи дошка Роману Свіржевському є:

Ця дошка є на фасаді школи.  

 

Ми не прогинаємося перед депутатом. Але цей депутат - виходець із села і це - рішення громади, будівельників, всіх. Тому що він зіграв вирішальну роль в тому, щоб ця школа 1934 року, яка була у тризмінному навчанні, щоб вона стала сучасною, красивою.

За словами Бориса Пасічнюка, фасад школи складається з двох частин і з двох блоків. Є перший блок -новозбудований. І другий, в якому навчався Роман Свіржевський. Саме на другому й розташована дошка загиблому АТОвцю.

Але в День народження Героя її тимчасово знімали і розташовували у  шкільному коридорі на столі, щоб провести біля неї пам'ятні заходи. Адже у навчального закладу нема місця на вулиці, щоб вишикуватися біля пам'ятної дошки.

Звернення рідних Романа Свіржевського щодо пам'ятної дошки

Роман Свіржевський
 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного