Залужний показав гаубиці з Норвегії, які вже б’ють рашистів (ФОТО)

Наші військові вміло ними керують

Головнокомандувач ЗС України генерал Валерій Залужний показав самохідні гаубиці М109А3, які надала Норвегія. Бойова техніка вже на передовій і з високою точністю вражає цілі та знищує ворога.

Ключова відмінність цих гармат від радянських зразків - те, що вони зроблені для людей.

 

Незважаючи на те, що ці самохідні гаубиці були виготовлені ще у 1960-70-х роках, у них вже замість важелів — кермо, замість механічної – коробка автомат.

На зимовий час, коли можливе обледеніння корпусу, розробники злегка прорезинили його, щоб екіпаж не зісковзував. Солдати раділи навіть таким простим елементам, як наварені по краям башти кошики для особистих речей. Стосовно технічних характеристик, то гаубиці М109А3 мають більший, у порівнянні з радянськими аналогами, калібр та потужніший боєприпас. Дальність стрільби – до 22 км.

- Щиро вдячний норвезькому Народу за дієву допомогу!, - зауважив Валерій Залужний.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень