Закриті елітні державні резиденції відкриють для відвідувачів

Там можна буде відпочивати

Державна резиденція "Залісся"

Закриті досі для широкого загалу державні резиденції «Залісся», «Конча-Заспа» та Бірючий острів стануть доступними для охочих там побувати. На території резиденцій побудують готелі та інші туристичні заклади.

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Зокрема, про Бірючий острів у Кирилівці на Азовському морі, де розташована резиденція президента, він сказав.

Це великий екопарк на березі моря. Для нас важливо, щоб кожен міг доторкнутися до цієї природи й відпочивати там. 

 

Що стосується резиденції Державного управління справами «Залісся», що на території Національного природного парку на Київщині, то туди на відпочинок, за словами Кирила Тимошенка, можна потрапити вже. Це й не дивно, бо екскурсії на території резиденції проводять з 2014 року.

Також нині, розповів Тимошенко, здійснюють аудит земельних ділянок та будинків на території резиденції «Конча-Заспа». Після його закінчення і розроблення території для відпочинку її теж відкриють для відвідувачів. 

Нагадаємо, що у «Конча-Заспі» живуть близько 200 нинішніх і колишніх політиків, чиновників, прокурорів, суддів.

 

Їхні прізвища оприлюднювали у ЗМІ ще у 2014 році.

 

Однак вперше про їх виселення заговорив президент Володимир Зеленський. 

Перелік тих, хто живе у «Конча-Заспі»:

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень