ON-LINE

У скільки обійшлося бюджету утримання Зеленського за рік

вівторок, 23 лютого 2021
Найбільшу суму президент «налітав»
Володимир Зеленський

Забезпечення діяльності президента Володимира Зеленського у 2020 році обійшлося платникам податків у 30,8 млн грн. І це ще економно, адже на початку року планувалося витратити на утримання президента 56 млн грн. Найбільша стаття витрат – це оплата його перельотів – 22 мільйони гривень.

Лише переліт президентського борту за маршрутом Київ-Цюріх-Тель Авів-Київ у січні 2020-го коштував 2,5 млн грн. Ще 4,8 млн витратила автобаза Державного управління справами на пальне, оплату добових і проживання працівників у відрядженнях з президентом, - повідомляє Захід.нет.

Ремонт дачі у Конча-Заспі перед переїздом туди Зеленського коштував 1 млн грн. Загалом її утримання у 2020-му обійшлося в 3,4 млн грн.

Святкування нового року обійшлося у 391 тисячу гривень. Він зустрів Новий рік у президентській резиденції Синьогора Івано-Франківської області. Кошторис цього візиту – 100 тисяч гривень. Ще 138 тисяч управління справами президента заплатило за переліт з Києва. 153 тисячі пішло на оплату відрядження для 15 працівників президентської автобази.

Лікування Зеленського від коронавірусу у «Феофанії» коштувало 109 тис. грн.

Не опубліковані витрати на охорону на захист президента і його сім'ї, адже навіть інформація про кількість залучених людей є секретною.

Загалом бюджетні витрати на президента у 2020-му виявилися значно меншими, ніж у попередні роки, що, ймовірно, пов’язано з економією на закордонних перельотах через пандемію коронавірусу. На початку 2020-го на забезпечення діяльності президента планували витратити 56 млн грн.

Зауважимо, що у 2018 році на президента Порошенка витратили понад 1 млрд грн.

Державне управління справами витратило в 2018 році 1 млрд 34,2 млн гривень на обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента Петра Порошенка, Адміністрації Президента та інших створених главою держави консультативних, дорадчих та допоміжних органів і служб.

Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит Українських Новин. Безпосередньо на забезпечення діяльності Президента та його Адміністрації в 2018 було витрачено 308 млн гривень.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено хаскі

    В районі Автовокзалу знайдено хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
  • Знайдено маленького собачку

    Увага тому, хто загубив маленького песика чорного окрасу з нашийником! Його знайшли в районі...
  • Знайдено вівчарку

    На Костромській, 49 знайдено вівчарку з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ