Зачинені двері допоможуть дізнатися, що зараз вам недоступно в житті

Швидкий тест

Погляньте на картинку нижче та інтуїтивно оберіть двері, які сподобалися вам найбільше.

Обрали?

А тепер прочитайте, що це означає

Вам не вистачає самотності

Вам дуже складно викроїти для себе час та подумати більше про те, чого ви насправді хочете. Також не завадить розібратися у своїх почуттях і бажаннях. Вам не вистачає часу, щоб побути на самоті десь на природі та відчути життя на смак. Вам необхідно впорядкувати свої думки.

Вам не вистачає романтики

Мова романтики у кожного своя: у когось гарні слова та подарунки, в інших — незвичайні побачення, у третіх — дивовижні сюрпризи та вчинки, на які чекали. Головне: вам не вистачає уваги. Вам хочеться, щоби вас оцінили по-справжньому та дали відчуття краси й гармонії.

Вам не вистачає стабільності

Ви не можете нічого планувати чи передбачати, тому що немає можливості керувати ситуацією. Ваші почуття потребують сталості обставин, щоб стати точкою опори для дій. Однак зараз ваші нерви схожі на бурхливе море.

Вам не вистачає співчуття

Ви з тих людей, які плачуть, коли ніхто не бачить. Вам не властиво виявляти слабкість, адже переконані, що будь-які невдачі вас шліфують. Часто буває, що ви, зчепивши зуби, самі долаєте труднощі, але ніхто вам не співчуває. Хоча саме цього вам і не вистачає у житті.

Джерело: 1+1

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень