Заборони у гостях: Чому не можна допомагати мити посуд

Решту побутових справ можна сміливо робити

Здається, прикмети та забобони є на різні теми, позитивні та негативні, але є ті, які точно треба дотримуватися. Вони вигадані не просто так, вони – наслідок спостереження. Пропонуємо вам ознайомитися з тим, що не можна робити у гостях.

Мити посуд і підмітати

Здавалося б, це звичайні побутові речі і у них немає нічого особливого чи небезпечного. Але виявляється, таким чином ви забираєте чужий негатив і залучаєте у своє життя проблеми у фінансовій сфері.

Лягати на ліжко, де сплять господарі

По-перше, це точно неетично. По-друге, ви можете серйозно зіпсувати стосунки між господарями: вони почнуть сваритися. Через нову енергетику у ліжку пара може навіть розлучитися.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень