Забезпечував ворогу мобільний зв’язок та пропонував  українцям здатися: СБУ затримала колаборанта (ФОТО)

Він співпрацював з рф

Служба безпеки України затримала хакера, який допомагав ворогам, забезпечуючи їм мобільний зв’язок.

З його допомогою ворог анонімно телефонував з рф до українських загарбників. А також розсилав українським силовикам і державним службовцям смс-повідомлення із пропозиціями здатися та перейти на бік окупантів.

 

Крім того, колаборант передавав передовим групам російських загарбників команди та вказівки з росії.  

Відомо, що за один день через хакера проходило до тисячі дзвінків. Значна частина з них – від вищого керівництва ворожої армії.

Зрадника затримали та повідомили йому про підозру.  Тепер він відповідатиме за усією суворістю закону. Адже на ньому – кров убитих українців.

Джерело: СБУ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень