«Офіцери добивають своїх же»: полонений солдат РФ розповів про звірства на тому боці (ВІДЕО)

Не забирають навіть 200-х і «похоронки» нікому не шлють

Полонений російський окупант розповів про звірства у своїй армії – офіцери вбивають своїх же поранених солдатів, кидають загиблих на полі бою і не сповіщають про втрати рідних. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Ось що розповів під час розмови із матір’ю молодий російський «вояка», якого, як і багатьох інших, відправили «визволяти Україну від фашистів»:

— Нас відправили на смерть. Весь батальйон *обнули! Взагалі всіх! Всіх убили. Отакі справи...

 

Вони навіть 200-х не забирають! Вони поранених самі вбивають! Тиждень минув, а нікому навіть похоронка не прийшла, — каже полонений.

В СБУ наголошують, що цьому окупанту пощастило більше, ніж іншим - він потрапив у полон до України.

Солдат рф-ії плаче і просить маму звернутись до «Спілки матерів Росії», сподіваючись на обмін. Та водночас боїться і за долю рідних, тож просить матір «особо кіпішу не піднімати, не кричати» й не розповідати всю правду про війну в Україні, щоб її «не взяли за шкірку ФСБ-шнки».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень