За зухвале навмисне вбивство на Рівненщині банді світить довічне ув'язнення

Завдяки оперативним розшуковим заходам зловмисників швидко знайшли

Нагадаємо, 7 лютого близько опівночі у селі Старе Село Рокитнівського району було вбито із вогнепальної зброї на території власного домоволодіння місцевого 30-річного жителя. 

Досудове розслідування встановило, що 28 річний місцевий житель села Старе Село з метою умисного протиправного заподіяння смерті односельчанину, з яким мав неприязні відносини та вчинення інших злочинів організував та очолив стійке угрупування, до якого залучив як виконавців трьох жителів Володимирецького району, які раніше притягувались до кримінальної відповідальності.

 

Відповідно до заздалегідь розробленого та узгодженого між учасниками угруповання злочинного плану організатор, особисто привіз у населений пункт, де проживала жертва, «кілерів», яких забезпечив  житлом, транспортом та зброєю.

 

Виконавці чекали жертву поблизу його будинку, а розстрілявши упритул, втекли на мотоциклі, який разом із іншим знаряддям злочину заховали і покинули в лісі.

Досудове розслідування завершене та обвинувальний акт стосовно 4 членів організованої злочинної групи скерований до суду.

Учасникам організованої злочинної групи загрожує покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Про це вбивство ми писали у таких матеріалах:

Покинули автомобіль і втекли до лісу. На Рівненщині шукають причетних до вбивства

 

«Американця» - замовника вбивства - затримали сьогодні у Рівному (ФОТО/ВІДЕО)

 

За боротьбу з наркобізнесом жорстоко вбили чоловіка на Рівненщині (ВІДЕО)

 
 
Прес-служба прокуратури Рівненської області
Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень