ON-LINE

За знущання над душевнохворими звільнили директора Дубенського будинку-інтернату

вівторок, 16 лютого 2016

Голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук підписав розпорядження про звільнення директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Юрія Горбачука.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Нагадаємо, раніше таку рекомендацію висунула спеціальна комісія, яка працювала в інтернаті два місяці. Факти про численні фінансові махінації, відчудження земельних ділянок та примусові фізичні роботи душевнохворих на приватних господарствах родичів директора інтернату стали відомі широкому загалу завдяки журналістам.

Для моніторингу ситуації у заклад приїжджав і представник Уповноваженого з прав людини в Рівненській області, у звіті якого зафіксовано також численні порушення прав тих, що перебуває у закладі. Зокрема, людей на візках зовсім не вивозили на прогулянки на свіже повітря. На території інтернату також була кімната-карцер, куди поміщали тих, хто не виконує ті чи інші вказівки персоналу, або хворих у стані алкогольного сп’яніння. Тож, всі матеріали розслідування скерували до прокуратури.

Розпорядження про звільнення директора вже підписав голова облради Володимир Ковальчук. Тимчасово виконувачем обов'язки директора призначено заступника директора Дубенського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Володимира Повха.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного