За знущання над душевнохворими звільнили директора Дубенського будинку-інтернату

Голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук підписав розпорядження про звільнення директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Юрія Горбачука.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Нагадаємо, раніше таку рекомендацію висунула спеціальна комісія, яка працювала в інтернаті два місяці. Факти про численні фінансові махінації, відчудження земельних ділянок та примусові фізичні роботи душевнохворих на приватних господарствах родичів директора інтернату стали відомі широкому загалу завдяки журналістам.

Для моніторингу ситуації у заклад приїжджав і представник Уповноваженого з прав людини в Рівненській області, у звіті якого зафіксовано також численні порушення прав тих, що перебуває у закладі. Зокрема, людей на візках зовсім не вивозили на прогулянки на свіже повітря. На території інтернату також була кімната-карцер, куди поміщали тих, хто не виконує ті чи інші вказівки персоналу, або хворих у стані алкогольного сп’яніння. Тож, всі матеріали розслідування скерували до прокуратури.

Розпорядження про звільнення директора вже підписав голова облради Володимир Ковальчук. Тимчасово виконувачем обов'язки директора призначено заступника директора Дубенського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Володимира Повха.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень