За що неприємно і чим пишається міський голова Рівного у 2017 році

Невідремонтована вулиця Макарова та тролейбуси, за які місто заплатило, а їх привезли не всі – це те, що не вдалося втілити із запланованого міському голові Рівного за 2017 рік, зазначив під час традиційного звіту Володимир Хомко:

- Ну, найбільше, що мені неприємно, це те, що не вдалося закупити тролейбуси – через «Prozorro» любиме моє. Ми ж заплатили гроші, знайшли фірму – немає. Ні старих всіх не привезли, ні нових всіх не привезли. Друге: ми не заасфальтували вулиці. На Макарова ми мали почати цього року. Не почали, тому що тендер забракували. Мусимо повторно проводити тендер, всі подали неправильні документи. Так само на Орлова. Мали приступити до ремонту – не приступили. Слава Богу, на Шухевича хоч один шар поклали. Це для мене дуже важливо було.    

Водночас, досягненням за рік, що минає, на думку міського голови, є підтримка рівненських спідвеїстів.

У тому числі, нещодавня закупівля надувних бортів на мототрек, що дасть змогу проводити офіційні міжнародні змагання. А також – новий тролейбус з автономним ходом на акумуляторах.

Не приховує міський голова свого задоволення бюджетом. Нагадаємо, цього року він складає понад 2,5 млрд гривень, 150 мільйонів - профіцит. Такого не було ніколи, каже міський голова. 

Стежте за нашими новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень