За що на голову Рівненської ОДА поліція склала протокол

Київські правоохонці побували у кабінеті Олексія Муляренка у середу

Як повідомив сам голова облдержадміністрації, Нацполіція склала на нього протокол щодо корупційних дій.

Чиновник каже, якби поліція якісно виконувала свою роботу, то і протокол на нього правоохоронцям складати не було б за що.

Інкримінують вони те, що я нібито не передав корпоративні права ТзОВ "Сталь-М". Я підтверджую те, що я є засновником і власником цього підприємства. На сьогодні я не ухвалюю рішень і не беру участі в управлінні цим підприємством. І згідно чинного законодавства в 30-денний термін був укладений договір між мною і третьою особою, яка має право займатися цією діяльністю з передачі корпоративних прав та управління.

І хоча попереду у цій справі – судовий розгляд, Муляренко впевнений, порушень у його діяльності вявлено не буде. Більше того, каже, що пишається тим, що за рік його роботи на посаді голови ОДА це єдина претензія, яку йому можуть висунути.

До слова, на сьогоднішній сесії Рівнеради розглядалося інше питання - про погодження Олексію Муляренку  проведення оцінки впливів на навколишнє середовище.

Голова ОДА пояснив, що у його власності перебуває твердопаливна котельня за адресою Соборна 370Д. Вона з наступного року опалюватиме одне з виробничих приміщень підприємства  «Сталь-М» і для здачі її в експлуатацію, для екологічного схвалення їй необхідно пройти відповідну оцінку впливів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень