За кілька годин ставлять на ноги після інсульту в центральній міській лікарні Рівного

А наступного року буде тут окреме відділення для таких хворих

Створити його планують в межах відповідного проєкту Громадського бюджету. А поки до цього готуються. І що саме вже зробили – розповів начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

У нас уже у приймальному відділенні центральної міської лікарні такі пацієнти, які швидко потрапляють - у «золоте вікно» - дві години з моменту початку інсульту, вводять їм спеціальний препарат під контролем КТ (комп'ютерної томографії - Авт.) і так далі. В нас є всі можливості. І хворі буквально через кілька годин уже стають на ноги. І через два-три дні вже можуть йти на роботу працювати.

Восени також відкрили відділення реабілітації після інсульту у міській лікарні №2, де, як розповів Віктор Іськів, хворі лікуються безплатно. І оскільки воно розташоване на другому поверсі, міський голова Володимир Хомко пообіцяв поміняти у ньому ліфт, щоб він, як і відділення, був європейським.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень