ON-LINE

За опір правоохоронцям на Рівненщині судитимуть злочинну групу

понеділок, 01 жовтня 2018
Учасників масових заворушень

На Рівненщині встановили організатора та виконавців злочинного угруповання, які поблизу місць незаконного видобутку бурштину систематично організовували та вчиняли порушення громадського порядку, що супроводжувалось активним опором та застосуванням насильства стосовно працівників правоохоронних органів.

Правоохоронці встановили, що злочинну групу створив мешканець смт. Клесова, який залучив до протиправної діяльності односельців, з чітким розподілом функцій та ролей між ними.

 

Спільники розробили план збору місцевого населення, підготовки та вчинення злочинів, пов’язаних з опором працівникам правоохоронних органів з метою перешкоджання виконання ними службових обов’язків.

На підставі здобутих слідчим та прокурором доказів була встановлена причетність 12 осіб до масових заворушень, організованих біля в’їзду в урочища «Смітник» та «Азалія» Сарненського району, де вони спільно з місцевим населенням заблокували пересування працівників поліції та вчинили щодо них насильство із застосуванням фізичної сили, а також пошкодили службовий автотранспорт.

Обвинувальний акт стосовно учасників організованої злочинної групи скерували до Сарненського районного суду. Їм загрожує до 14 років за ґратами.

За матеріалами прес-служби прокуратури Рівненщини

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного