За напис на паркані не оштрафують. Про що він був?

Скарга п'ять місяців була в судах

У лютому цього року на паркані костопільського підприємства «Свиспан Лімітед» з’явився напис фарбою, через який керівництво викликало поліцію.  На чоловіка, який написав «Вимагаємо чистоти повітря», склали протокол про вчинення дрібного хуліганства.

У травні Костопільський районний суд розглянув справу і закрив провадження за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення. Однак представник підприємства не погодився з таким рішенням і оскаржив його до Рівненського апеляційного суду. Про це повідомляє сайт суду. Була навіть постанова судді апеляційного суду про привід громадянина в засідання, але він так і не з’явився. Суд усе ж розглянув справу, вислухав свідка, який підтвердив, що бачив, хто писав, та переглянув відео з місця події.

Урешті Рівненський апеляційний суд скасував постанову районного,

визнав костопільчанина винним у вчиненні адміністративного правопорушення. Однак покарання не призначив через закінчення терміну накладення адміністративного стягнення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень