Мафія серед перевізників? Вранішня стрілянина серед житлових будинків, затримані «гості» та арсенал зброї (ФОТО/ВІДЕО)

Інцидент стався під Києвом. Затримали 10 «хуліганів»

Поліція встановлює обставини стрілянини в Броварах, яка сталася сьогодні, 29 травня, о 7:15 ранку.

За попередньою версією,

відбувся конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками.

Інформація про потерпілих з‘ясовується.

- Працівники місцевої поліції оперативно відреагували й вже за одну хвилину прибули на місце події, де затримали 10 осіб зі зброєю. Їх доправили до Броварського відділку поліції.

 

Затриманими виявилися «гості», які прибули з інших регіонів України. Проводиться огляд місця події, встановлюються інші учасники, обставини та причини інциденту.

 

На місці правопорушення працівники поліції вилучили зброю, наразі встановлюють її належність, — йдеться в офіційному повідомленні поліції.

За фактом хуліганства поліція відкрила кримінальне провадження.

Проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення інших учасників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень