За мотивами пісні Елвіса Преслі вийде дитяча книга

І це трохи дивно

Вдова Елвіса Преслі Прісцилла Преслі замовила створення дитячої книжки за мотивами однієї з найвідоміших пісень короля рок-н-ролу – «Love Me Tender».

Книга побачить світ 13 листопада 2017 року. Прісцилла Преслі написала вступ, з якого випливає, що історія пісні – «сердечна ода любові між дітьми і дорослими, які люблять і піклуються про них - нехай то будуть батьки, бабусі, дідусі або опікуни».

Книгу Прісцилла присвятила своїм онукам - близнюкам Гарпер і Фінлі, дітям дочки Елвіса Лізи-Марії Преслі і Майкла Локвуда.

«Діти багато знають про свого дідуся: наскільки він був знаменитий, його пісні, фільми, - говорить вона. - Якщо чують його голос по радіо, то завжди впізнають. Я думаю, книжка їм сподобається. Назва знайома, історія хороша і фінал щасливий - що ще потрібно?».

Здавалося б, видати книгу за мотивами пісні Преслі – хороша затія. Однак, це книга для дітей, а пісня «Love Me Tender» не дарма входила в чарти усього світу: заснована на фолк-баладі «Aura Lee, or the Maid with the Golden Hair», вона вважається однією з найсексуальніших пісень в історії, і одного разу навіть очолила чарт «найгарячіших пісень для сексуальних прелюдій» журналу Penthouse. Тож затія Прісцилли Преслі виглядає трохи дивною.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень