«ЗА МАЙБУТНЄ» національної економіки

Віктор Мялик

Непрофесійні рішення влади, постійні чвари на мовному та національному ґрунті, які роз’єднують не лише політикум, а й суспільство, запобіглива позиція щодо іноземних інвесторів, яка формує комплекс меншовартості – усе це реалії українського сьогодення, сформовані недалекоглядними й безвідповідальними політиками. Як результат – економічна криза, повне зубожіння населення та загроза втрати національних ресурсів, які, якщо професійно їх залучити в дію, можуть слугувати міцним фундаментом для розвитку економіки. А саме в цьому, переконані у політичній партії «ЗА МАЙБУТНЄ», і полягає першочергове завдання влади.

Зрозуміла економічна стратегія, розвиток економіки на основі винятково національних інтересів нині повинні бути в державі у пріоритеті. Мають запрацювати підприємства, а відтак з’являться нові робочі місця, додаткові платежі до бюджету, попит на українські товари й, що дуже важливо, спроможність українців їх купувати, а не існувати на межі зубожіння.

Ми будемо робити все, що для цього потрібно, не зважаючи на позицію МВФ або інших закордонних структур. Ми будемо домагатися зниження податків, введення податку на виведений капітал, зменшення ПДВ, податків на зарплату, щоб підприємці мали змогу платити людям офіційні заробітні плати, – наголосив лідер політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця.

Ігор Палиця

А що маємо нині? Замість того, щоб реформувати державні компанії, забезпечити якісний менеджмент, створити робочі місця та зробити ці підприємства прибутковими, Уряд планує їх тотальну приватизацію. Замість того, щоб підтримати розвиток українського фермерства і в підсумку забезпечити країну вітчизняною аграрною продукцією, а людей — робочими місцями, влада розпочинає безвідповідальний розпродаж найціннішого національного ресурсу – землі. І це при тому, що пересічні українці в умовах економічної кризи просто неспроможні її придбати, а її ринкова вартість абсолютно знецінена. Усе це мимоволі нагадує недолугого господаря, котрий, не маючи за що жити, замість того, щоб заробити гроші, позичає їх, та ще й на невигідних умовах, або розпродує все з хати…

Прем’єр-міністр заявив: хоче залишити під контролем держави лише триста із трьох тисяч об’єктів державної власності. Це політика саботажу! Це руйнування країни! Завтра так звані інвестори просто кинуть ці підприємства напризволяще, отримавши з них те, що їм потрібно, – обурюється Ігор Палиця.

Тим часом за пів року роботи нового Кабміну країна так і не побачила детального плану розвитку економіки. Зараз Уряд хоче створити вільні економічні зони на Донбасі, але ж його завдання – робити інвестиційно привабливими не окремі регіони, а всю країну.

Нинішній же Кабмін не знає, як це зробити. І замість відновлення власної економіки він ходить по світу з простягнутою рукою в пошуках кредитів. Урядовці турбуються лише про якихось невідомих іноземних інвесторів, обіцяючи їм пільги та інвестиційних нянь, не звертаючи уваги на вітчизняний бізнес, який змушений виживати, беручи кредити під захмарні відсотки.

Промовисто ілюструють ситуацію такі цифри — з вересня 2019 року (початок роботи першого Уряду нинішньої влади) державний борг збільшився на $3,1 млрд, а на 1 липня цього року досяг рекорду – $85 млрд! До того — якщо у 2019 році Уряд запозичив для потреб бюджету 409,8 млрд грн, у 2020 планується запозичити вже 642,7 млрд грн, то у 2021 буде досягнутий абсолютний рекорд запозичень – 744,9 млрд грн.

Це шлях у безвихідь, переконані у політичній силі «ЗА МАЙБУТНЄ». Партія має стратегію відновлення української промисловості, яка ґрунтується винятково на економічному патріотизмі – реальній та системній підтримці вітчизняного бізнесу.

Ми маємо всі ресурси для того, щоб подолати кризу, – потрібні лише професіоналізм та політична воля! Наше завдання – перестати сваритися. Ми повинні навчитися поважати один одного, бути згуртованими лише через те, що ми – українці. А чвари вигідні нашим ворогам — як внутрішнім, так і зовнішнім, – наголошує народний депутат, член депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» Віктор Мялик.

* на правах реклами

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень