![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
На стадіоні «Мототрек» за участі сотень гостей
Партія «За майбутнє» висунула кандидатів в обласну та місцеві ради Рівненщині. Загальні збори Рівненської обласної організації політичної партії відбулися 19 вересня на рівненському стадіоні «Мототрек».
Захід почався із автопробігу на автомобілях із символікою «За майбутнє». Прихильники партії приїхали зі всіх куточків області та вишикувалися на стадіоні.
За їхніми словами, це підкреслило, наскільки нині важливе єднання заради спільної розбудови благополучного майбутнього держави.
З початку свого існування партії вдалося здобути досягти неабияких успіхів у Рівненській області, відзначив голова Рівненської обласної організації політичної партії «За майбутнє» Ігор Ясенюк:
За такий короткий час нам прогнозували, що не відбудемося, ми не злетимо. Але ми зробили цю політичну силу. І взяли на себе відповідальність за наш край, за кожну вулицю, за кожне місто.
Участь у зборах взяли понад чотириста делегатів від місцевих організацій партії, котрі балотуватимуться у депутати Рівненської обласної ради, районних, сільських, селищних та міських рад Рівненщини на чергових місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня.
В обласній організації політичної партії «За майбутнє» зазначають, що до команди входять професіонали: керівники підприємств, освітяни, аграрії, медики, представники усіх соціальних верств і суспільного життя.
На правах реклами.
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Створення системи екстреної медичної допомоги опинилося під загрозою
Чи судимий кандидат у депутати місцевої ради – неважливо? У ВР вирішили
«Майбутнє – за першими», - Юрій Вознюк йде до перемоги у Рівному, аби зробити його комфортним
Вже можна реєтруватися кандидатом у депутати і в міські, сільські голови
Голосуватимуть навіть заражені COVID-19: уряд оприлюднив рекомендації
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК