Партія «За майбутнє» висунула кандидатів в обласну та місцеві ради Рівненщини під час масштабного заходу (ФОТО)

На стадіоні «Мототрек» за участі сотень гостей

Партія «За майбутнє» висунула кандидатів в обласну та місцеві ради Рівненщині. Загальні збори Рівненської обласної організації політичної партії відбулися 19 вересня на рівненському стадіоні «Мототрек».

Захід почався із автопробігу на автомобілях із символікою «За майбутнє». Прихильники партії приїхали зі всіх куточків області та вишикувалися на стадіоні.

За їхніми словами, це підкреслило, наскільки нині важливе єднання заради спільної розбудови благополучного майбутнього держави.

З початку свого існування партії вдалося здобути досягти неабияких успіхів у Рівненській області, відзначив голова Рівненської обласної організації політичної партії «За майбутнє» Ігор Ясенюк

За такий короткий час нам прогнозували, що не відбудемося, ми не злетимо. Але ми зробили цю політичну силу. І взяли на себе відповідальність за наш край, за кожну вулицю, за кожне місто.

Участь у зборах взяли понад чотириста делегатів від місцевих організацій партії, котрі балотуватимуться у депутати Рівненської обласної ради, районних, сільських, селищних та міських рад Рівненщини на чергових місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня.

В обласній організації політичної партії «За майбутнє» зазначають, що до команди входять  професіонали: керівники підприємств, освітяни, аграрії, медики, представники усіх соціальних верств і суспільного життя. 

На правах реклами.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень