

Тепер заплатить вдесятеро більше
Повідомлення про викрадення мобільного телефону надійшло до поліції у понеділок від 22-річної жительки Радивилівського району. Дівчина запідозрила, що до злочину може бути причетний її 32-річний знайомий із села Бугаївка, тож поліція навідалась до нього, аби відібрати пояснення.
Дорогою до відділку чоловік почав просити поліцейських його відпустити і запропонував хабар. Попри попередження патрульних про кримінальну відповідальність за пропозицію їм неправомірної вигоди, молодик поклав 50 доларів США на панель службового авто.
За цим фактом у поліції розпочали кримінальне провадження.
Санкція інкримінованої статті передбачає штраф від 8 500 до 12 750 гривень або обмеження чи позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років.
Крім того, у поліції триває і досудове розслідування за фактом крадіжки мобільного.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Не потрібно видаляти чати та фото: лайфхак, як очистити пам'ять у Viber за 1 хв
Дуже люблять своїх дружин і дітей: у які дати народжуються найнадійніші чоловіки для шлюбу?
В Україну знову суне похолодання: Дата
На годину вперед чи назад? Куди і коли переводимо годинники
Найдорожчі після трюфелів: У лісах Рівненщини скоро з’являться делікатесні гриби
Більше інформації про затримання на хабарі лікаря МСЕК у Рівному (ФОТО)
8 років за ґратами і 400 тисяч гривень моральної шкоди: на Рівненщині суд покарав вбивцю жінки
Податківець у Рівному взяла хабар від власника кальян-бару
У Рівненській податковій — гучне затримання (ОНОВЛЕНО)
На Рівненщині мати призовника вкусила чоловіка, який схопив її сина
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415