За комп'ютерний талант дають півмільйона

Триває реєстрація на Міжнародний ІТ-Чемпіонат – «Золотий Байт»

31 січня завершується реєстрація для участі в Міжнародному ІТ-Чемпіонаті «Золотий Байт-2016» – найбільшому міжнародному ІТ-чемпіонаті для талановитої молоді. Його призовий фонд – 500 000 гривень.

Взяти участь у чемпіонаті можуть школярі та студенти, а також випускники 2015 року, які спеціалізуються в сфері ІТ, дизайну, розробки комп’ютерних ігор і в комунікаціях.

Міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт» – це платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів і компаній. Участь у чемпіонаті дає можливість набратись досвіду, отримати пропозиції щодо роботи, цінні поради від світових ІТ-гуру та, найголовніше, – інвестицій та  підтримки в розвитку проектів.

Щорічно учасниками Чемпіонату стають понад 10 000 осіб з України, Казахстану, Чехії, Білорусі, Латвії, Литви, Естонії.

Зареєструватися у Чемпіонаті «Золотий Байт» можна на сайті за посиланням

Інноваційний партнер — Microsoft.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень