ON-LINE

За «ігри в поліцейських» штрафуватимуть

понеділок, 06 травня 2019
Використання поліцейської символіки «коштує» до 85 тис. грн

В Україні ввели адміністративну відповідальність за незаконне використання поліцейської символіки. Штрафні санкції складають від 17 до 85 тисяч гривень.

При цьому, згідно з Законом, який набув чинності 2 травня, ознаками належності до поліції є символіка поліції, однострій поліцейських, спеціальні звання, відомчі відзнаки, спецжетони і службові посвідчення.

Відтак, за незаконне використання фізичною особою ознак належності до Нацполіції чи незаконне використання на транспортному засобі її найменування чи похідних від нього (у т.ч. це стосується й написів іноземною) штрафуватимуть. За таке правопорушення передбачається від 17 до 34 тисяч гривень штрафу.

Водночас передбачено і відповідальність за протиправні дії з боку представників органів влади, місцевого самоврядування, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських об’єднань.

За незаконне використання на одязі, транспортних засобах, будівлях чи бланках ознак належності, найменування Нацполіції або похідних від нього (у т.ч. й викладених іноземною мовою) передбачий штраф у розмірі від 34 до 51 тисячі гривень.

 

А за повторне правопорушення упродовж року фізичній особі доведеться сплатити аж до 68 тисяч гривень, у той час на фізичних осіб-підприємців і посадових осіб накладатимуть від 68 до 85 тисяч гривень штрафу.

Такі санкції передбачені статтею 184-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного