Підприємець із Рівненщини відмовився сплачувати штраф за нелегального працівника

І подав до суду

Під час інспекційного відвідування підприємства, яке займається розливом та доставкою питної води, фахівці обласного управління Держпраці встановили, що до роботи допустили неналежно оформленого працівника.

Так, суб’єкт господарювання уклав з ним договір цивільно-правового характеру на підміну трудового.

 

За результатами інспекційного відвідування на підприємство наклали штраф у розмірі 111 690 грн. Однак керівник фірми з цим не погодився і звернувся з позовом до суду.

Під час розгляду справи свідок (найманий працівник) розповів, що упродовж двох місяців за визначеним графіком працював на підприємстві експедитором.

Він пояснив, що сам уникав офіційного працевлаштування, оскільки шукав сезонну роботу.  

Суд відмовив у задоволені адміністративного позову, чим підтвердив правомірність винесеної Управлінням Держпраці постанови про накладення штрафу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень