За хабар оштрафували інструктора автошколи

Чоловік визнав свою вину, йому призначили штраф у розмірі понад 18 тисяч гривень

У Рівному засуджено за корупційний злочин інструктора автошколи

Рівненський міський суд засудив інструктора однієї із автомобільних шкіл за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі прокуратури Рівненської області за  матеріалами журналістського розслідування, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

- Доведено, що інструктор прийняв у квітні 2015 року пропозицію неправомірної вигоди від учня автошколи, а також пообіцяв здійснити вплив на прийняття рішення про видачу останньому посвідчення водія посадовими особами відповідної установи, уповноваженими на виконання функцій держави, – розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. - Підозрюваний ще у ході досудового розслідування повністю визнав вину у вчиненні інкримінованого злочину та уклав з прокурором угоду про визнання винуватості.

Згідно з вироком Рівненського міського суду від 15 грудня, затверджено вказану угоду про визнання винуватості та призначено покарання особі у виді штрафу в розмірі 1100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 18700 гривень.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень