За Дубенськими лісами спостерігатимуть камери (ФОТО)

Там встановлюють спостережні вежі, аби покращити протипожежний відеонагляд

Лісівники ДП «Дубенський лісгосп» продовжують поліпшувати систему протипожежного відеонагляду за лісовими масивами. Як розповів директор підприємства Олег Юркевич, вони вже встановили четверту спостережну вежу, на черзі облаштування п’ятої.

Пожежну вежу розмістили на території Смизького лісництва. Вона дозволить 100% покрити відеонаглядом територію цього та сусіднього Любомирського лісництв.

На підприємстві пояснюють, що через розкиданість лісових масивів і особливості рельєфу, для ефективного відеонагляду лісівникам доводиться встановлювати по кілька спостережних веж на території одного лісництва. Сигнали з камер спостереження контролюються у лісництвах, вони також зводяться у централізований пункт відеспостереження, який розміщений в приміщенні лісгоспу.

Директор підприємства Олег Юркевич переконаний, що набагато ефективніше і дешевше попередити пожежі, ніж потім витрачати кошти на відновлення лісових насаджень. Якісний контроль і значна профілактична робота дозволили дубенським лісівникам не допустити цього року загоряння лісових масивів. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень