За 600 гривень на день: жінка здавала дитину в оренду (ВІДЕО)

Продавала 12-річного сина

[media=208082] 
Поліцейські задокументували факт продажу 12-річного хлопця чоловіку, який хотів притягнути школяра до збору милостині. Винагорода, яку отримала жінка, склала 600 гривень.

53-річну зловмисницю затримали після отримання грошей, повідомили у пресслужбі поліції Запорізької області. За даними слідства, жінка чітко усвідомлювала, чим займатиметься її син після продажу.

[media=208083] 

Безпосередньо перед продажем жінка зустрічалася із невідомою для слідства особою та чітко казала, що передає сина у використання зловмисникам.

За фактом скоєння торгівлі дитиною правоохоронці відкрили кримінальну справу. Покарання за вчинення подібного злочину – від 8 до 15 років ув'язнення із конфіскацією майна або без такого.

[media=208084] 

За місцем проживання жінки слідчі провели обшук. У квартирі, де проживає жінка, панує повний безлад. Мотиви продажу дитини жінкою невідомі.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень