Неповнолітній з Вараша загортав наркотики у гроші (ФОТО)

Затримали 17-річного хлопця у дворі однієї із багатоповерхівок міста

Неповнолітній пояснив поліцейським, що марихуану, загорнуту в одногривневу купюру, він зберігав для власного споживання. Крім того, з’ясувалося, це не перший випадок, коли він потрапляє в поле зору правоохоронців. Хлопець раніше судимий за вчинення крадіжки та наразі перебуває на іспитовому строкові, встановленому вироком суду.
А вже за годину в тому ж дворі працівники поліції виявили марихуану у 24-річного жителя Вараша.За фактами незаконного придбання та зберігання наркотичних засобів відкриті кримінальні провадження.

У ході досудового розслідування встановлюватимуться місце та обставини придбання наркотичної речовини кожним зі споживачів наркотиків.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень