За порадою бабусі котлети виходять завжди соковитими: що потрібно додати до фаршу

Усього один продукт зробить м'ясо особливо смачним

Котлети – улюблена страва багатьох. Особливо, коли вони смачні і соковиті. Щоб фарш не був забитим, досвідчені господині використовують хитрість. Зокрема, так часто робили наші бабусі.

Перш за все, для соковитих котлет краще використати жирні сорти. У такому м'ясі більше сполучної тканини, яка допомагає котлетам залишатися соковитими та зберігати форму під час смаження.

Також не варто видаляти прожилки — достатньо пропустити м'ясо через м'ясорубку кілька разів, щоб маса стала однорідною.

Секретний інгредієнт

Досвідчені господині рекомендують додавати у фарш секретний інгредієнт, який зробить страву особливо соковитою — сиру курячу шкіру.

Вона надасть котлетам чудового смаку завдяки високому вмісту жирової клітковини.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень