За очистку Усті й Басівкутського озера поки ніхто не візьметься

У місті нікому братися за порятунок водних об’єктів, а депутати не можуть дійти згоди щодо того, хто б мав цим зайнятися

Басівкутське озеро з висоти пташиного польоту. Фото з мережі
Басівкутське озеро з висоти пташиного польоту. Фото з мережі

У Рівному все ще нікому доглядати за водними об’єктами. Вже кілька місяців у міській раді не можуть дійти згоди щодо того, хто саме має ними опікуватися: покласти ці обов’язки на наявні комунальні структури чи створити нову.

Про доцільність останнього варіанту під час комісії з питань міського господарства розповів депутат Рівнеради Святослав Клічук:

– Ми хочемо, по суті, щоб був господар в озера, в річки і в інших об’єктів. Щоб це була окрема інституція і щоб вона мала нормальні кадри, бо яка-небудь людина з цим завданням не впорається.

 

Це має бути фахівець, який хоче змінити ситуацію, в якого горять очі, і якого ми підтримаємо ресурсами.

Крім того, нове підприємство зможе заробляти гроші, каже Клічук, наприклад, виграючи гранти або здаючи техніку в оренду.

Так виглядає земснаряд, який мав з'явитися в Рівному ще торік. Але - не склалося. Фото ілюстративне, з мережі
Так виглядає земснаряд, який мав з'явитися у Рівному ще торік. Але - не склалося. Фото ілюстративне, з мережі

Утім, спершу цю техніку треба закупити, причому - за кошти міського бюджету, зауважив колишній міський голова, а нині депутат Володимир Хомко.

На його думку, впоратися із забрудненням водойм міста набагато складніше, ніж здається, і без комплексного державного підходу до цього питання вже за 5 років ситуація буде такою ж, як сьогодні.

 

Тож, мовляв, створення ще одного комунального підприємства – це банальна розтрата коштів платників податків.

На жаль, палка дискусія на цю тему ні до чого не призвела – питання так і лишилося відкритим.

Зауважимо лише, що депутати погоджуються з доцільністю купити земснаряд, оскільки робота для нього у Рівному є щонайменше на 4 роки.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень