«За кошти платників податків» тепер обов'язково має писати Рівненська міська влада на своїх «здобутках»

Відповідне рішення ухвалили на сесії

Міська влада тепер зобов’язана повідомляти про використання бюджетних коштів. Відповідне рішення ухвалили на сесії Рівнеради.

Згідно з рішенням, якщо будь-яка посадова чи службова особа міськради, управління та підприємства зобов’язані маркувати повідомлення про свої здобутки. У повідомленні має обов’язково бути текст:

«Реалізовано чи реалізується за кошти платників податків».

Шрифт має бути не дрібнішим від того тексту, яким написана новина. А якщо для повідомлення використовується картинка – то маркування має займати не менше ніж 15% від зображення. Автори проєкту рішення таким чином хочуть змусити міську владу нагадувати, чиїм коштом фінансуються їхні здобутки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень