Рівнерада виділила гроші на обласну дитячу лікарню

Водночас у місті теж є медзаклади, які потребують фінансування

Рівнерада виділила мільйон гривень на облаштування під'їзду до дитячої обласної лікарні.

Статтю витрат включили до рішення про зміни до бюджету Рівного 2021. 

Відвідувачі медзакладу давно скаржилися на стан асфальту й складнощі з заїздом госпіталізованих. Питання викликало жваву дискусію серед міських обранців.

Через те, що міські медзаклади теж  потребують фінансування, говорить депутатка міської ради Галина Кульчинська:

Тобто ми не даємо коштів з міського бюджету нашим міським медичним закладам… Зрозуміло, що це - територія міста і наші теж туди їздять. Але, шановні колеги, це - неправильно.

Так, дитяча міська лікарня власним коштом заасфальтувала частину своєї території, на що пішло близько 350 тисяч гривень.

Також медицина обласного центру потребує грошей на виплату зарплат. Утім  міська рада не підтримала пропозицію зняти ці кошти, аби перенаправити їх у подальшому на міський заклад.

Тож обласна дитяча лікарня отримала мільйон гривень на ремонт заїзду.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень