З Рівного на схід рухатиметься новий потяг

Він почне курсувати з 2 листопада

Як інформує «Укрзалізниця», новий поїзд №127/128 Ковель – Харків у парні числа місяця рухатиметься з Ковеля на Харків, у непарні - у зворотному напрямку. 

Керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов запровадження нового поїзда прокоментував так:

Думаю, що із призначенням цього поїзда ще більше відпочивальників зі Слобожанщини відвідають туристичні об’єкти Полісся та Волині, зокрема й перлину Західної України – Шацькі озера. 

У поїзді буде вісім плацкартних та стільки ж купейних вагонів. Рухатиметься він через станції: Луцьк, Рівне, Здолбунів, Шепетівка, Бердичів, Біла Церква, ім. Т.Шевченка, Знам’янка, Кременчук, Полтава-Південна тощо.

З Ковеля він вирушатиме о 14:20. У Харкові буде о 12:10 наступного дня.

У Рівному він зупинятиметься о 17.47.

З Харкова відправлятиметься о 13:30. У Ковелі він буде о 10:18.

У Рівне потяг прибуватиме о 6:44.

Нагадаємо, що ми також писали, що На свято Покрови через Рівне рухатиметься додатковий поїзд "Київ-Ковель"

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень