З обсервації – у пацієнти інфекційного відділення. Ситуація у Сарнах

Люди замовчують про свої реальні контакти

Спойлер: обіцяні 300% надбавки медикам дадуть уже цього тижня.

Керівник Сарненської районної лікарні Василь Іванюк зазначив, що станом на вечір понеділка, 4 травня, у реанімаційному відділені перебуває двоє хворих на коронавірус. Стан пацієнтів важкий, важкість супроводжується супутньою патологією. Вони киснезалежні. В інфекційному відділені 12 хворих, стан здоров'я середнього ступеня важкості. В усіх - пневмонія.

За добу в інфекційне відділення були переведені троє пацієнтів з обсервації. В усіх підтверджені результати.
Це жителі с. Глушиця, с. Орлівка та м. Сарни.

За словами Василя Іванюка, чимало пацієнтів лікарні замовчують факти реальних контактів.

Приклад: виявляємо і госпіталізуємо з коронавірусом пацієнта з одного населеного пункту, через декілька днів поступає з таким же діагнозом рідна людина з іншого населеного пункту, увага, навіть не сусіднього, і коли збираєш анамнез чи був контакт, іде заперечення, і таких випадків безліч. Люди добрі, не обманюйте ні себе, ні лікарів, - пише Василь Іванюк.
 

У понеділок з Сарненської райлікарні відправили на перевірку 27 тестів, відібраних у працівників реанімації та інфекції.

І насамкінець Василь Іванюк зазначає, що в середу-четвер медикам будуть виплачені довгоочікувані 300% надбавки.

Я взяв на себе повну відповідальність і нарахування зарплати відбудеться за принципом відпрацьованого робочого часу (працівникам реанімації, інфекції та деяким працівникам обсервації виплата за добу, всім іншим, оплата погодинно). Я думаю, що це справедливо. Сьогодні ми не маємо морального права ображати тих, хто в самому вогнищі боронить людське життя, - повідомляє Василь Іванюк.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень