З’ява блогерки Стужук майже через місяць війни: морально розбита, бо... заблокували інстаграм

Навіть слово «війна» прямо написати не може

Софія Стужук - фото з мережі
Софія Стужук - фото з мережі

З самого початку повномасштабного вторгнення росії на територію України блогерка Стужук не зронила ні слова в соцмережах. Нічого - ні своїх переживань, ні слів підтримки, ні навіть сміховинного чорного квадратика. До сьогодні.

Сьогодні вона написала допис про війну. Здається. 

- Уже почти месяц в0йнь|.. - почала думку Стужук

Вищенаведену цитату подали мовою оригіналу. Що примітно, Софія пише слово «війна» через супутні символи. Наче соромиться того, що пише саме про війну.

Потім блогерка пояснила, чому вона так довго не з'являлась в мережі. 

- Спочатку 4 доби переїзду, потім одну сторінку видалили, 2у…3ю…. Потім я морально була знищена і не в силах з'являтися.

Софія перейшла до сміливих заяв.⠀

- Завжди вважала себе аполітичною. Але ситуація в світі не дає залишатися аполітичним нікому. А тим паче, коли вторгаються в твій будинок і забирають у тебе те, що дороге.

Я люблю Україну і Київ. Я полюбила ще більше за останній час, коли побувала багато де. І щиро вважала і говорила, що це чудова країна і найкраще місто для життя.

А потім блогерка заговорила про якийсь «екстремізм», якому «відмовилась піддаватися». Цікаво, що вона мала на увазі, і чи це часом не наратив російської пропаганди про русофобію?

- Я спочатку відмовилась піддаватися екстремізму і скаженим агресії та ненавісті ... які, звісно, ​​частково виправдані в такій ситуації.

І тут починається найцікавіше. Бо попри те, що сама блогерка чудово знає, кому і якій країні завдячує тим, що мусила забрати дітей і втікати за кордон, хто напав вночі на мирні міста і цинічно обстрілює укриття з дітьми і пологові будинки в Україні, сказати вона цього, вочевидь не може. Обходиться туманними «десь там» і «комусь там». 

- Тому що «десь там» так за нас вирішили.

Тому що «комусь там» життя людей - розмінні монети для досягнення якихось «глобальних цілей».

Цікаво, чи пов'язано це якось з її російською аудиторією?

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень