З понеділка у школах проводитимуться «раптові перевірки» з відстороненням працівників

Їх анонсував міністр охорони здоров’я

Міністерство охорони здоров'я розпочинає раптові перевірки на носійство, зокрема, золотистого стафілокока, у працівників шкільних харчоблоків.

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час регіонального форуму «Реформа шкільного харчування», повідомляє osvita.ua.

За його словами, у поточному навчальному році в закладах освіти вже відбулося два спалахи гострих кишкових інфекцій через порушення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм:

Це сталося через те, що люди, які готували харчування в школах, були носіями золотистого стафілокока. Ми прийняли рішення: дерегуляція – це добре, вільний вибір – це добре, але певний контроль має бути.

 

Ми розпочинаємо з понеділка раптові перевірки на носійство, зокрема, золотистого стафілокока, у працівників харчоблоків загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Працівники, у яких буде виявлено наявність бактерії, будуть відсторонені на час проходження лікування.

Очільник МОЗ на форумі «Реформа шкільного харчування»

Окрім того, міністр зауважив, що також метою перевірок є з’ясування того чи медичні огляди, які мають проходити працівники харчоблоків, відбуваються насправді чи формально.

Те, що ми побачили з ПЛР-тестами, дає підстави думати, що і з медичними оглядами у нас не все в порядку. І сьогодні ті, хто виписує довідки, не проводячи відповідних досліджень або медичних оглядів, будуть піддаватися певним покаранням.

За даними Міністерства охорони здоров'я від спалахів гострих кишкових інфекцій у Хмельницькому постраждало 93 особи, з яких 92 – діти, в Конотопському районі Сумської області постраждало 32 особи, з яких 27 дітей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень