З осені росіяни 255 разів ракетами обстріляли критичну інфраструктуру України, — Костін

Атака розпочалася із жовтня

Війська рф завдали 255 ракетних ударів по об'єктах критичної інфраструктури України, що розпочалися в жовтні минулого року. Про це повідомив Генеральний прокурор Андрій Костін.

Починаючи з жовтня, якщо я не помиляюся, це було 10 жовтня 2022 року, ворог знищує критичну інфраструктуру. Зокрема, зробив 255 ударів по 112 об'єктах. Це ті удари, які досягли цілей, а не ті, що були збиті нашими військовими, — зауважив Андрій Костін.

За словами Андрія Костіна, Україна розглядає ці атаки як усвідомлене створення з боку росії неприйнятних для життя умов, що мають ознаки геноциду.

Джерело: Громадське

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень