З намистом та в хустках: На Рівненщині створюють оригінальну карту ляльок-мотанок (ФОТО)

Кожна лялька покаже особливості громад області

Унікальну карту ляльок-мотанок створюють на Рівненщині.

Над ляльками працюють місцеві майстрині. Для декору вони використовують характерні для кожної громади орнаменти, спосіб зав’язування хустки та навіть прикраси.

Є окремі мотанки, а є цілі родинні композиції: мама з дитиною, чоловік із дружиною. І ці вироби дуже майстерно декоровані. Тут є і автентика, і тонка авторська робота, – розповіла начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Оригінальну карту мотанок Рівненщини представлять на День незалежності. Авторські ляльки-обереги навіть можна буде придбати. Усі вторговані кошти спрямують на потреби ЗСУ.

Мотанка — символ добробуту, добра й надії. Вона виконувала функцію оберега людської долі. Для виготовлення такої ляльки раніше використовували одяг членів родини. Робили її лише з щирими почуттями, тому вважали, що вона має потужну енергетику й захищає оселю та кожного її мешканця.

Джерело: Рівненська ОВА

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень