З чого почалася історія супермоделей та любов до білої чоловічої сорочки (ФОТО)

Експерти стверджують, що саме з цього фото

Саме ця фотографія потрапила до ТОП-100 кращих фото світу з історії моди XX століття, які визначили еволюцію глянцю.

Фото зроблене у 1988 році на пляжі у Каліфорнії.

 

Тут тоді ще нікому не відомі Карен Александер, Рейчел Вільямс, Лінда Євангеліста, Тетяна Патітц та Крісті Тарлінгтон. 

 

Вони без макіяжу, чомусь у великих білих чоловічих сорочках та зовсім не всміхаються.

Це фото - робота Петера Ліндерберга, відомого німецького фотографа та режисера. Він працював з Лагерфельдом,  Армані та багатьма іншими видатними постатями світу моди. Фотограф помер у вересні 2019 року у Парижі.

Коли Ліндберг вже був відомим фотографом у Європі, його запрошували працювати для Vogue. Але він відмовлявся працювати для американського глянцю, запевняючи, що далекий від американської модної індустрії.

На його думку, американський глянець зробив культ з жіночої досконалості й сексуальності. А всі обкладинки журналів видавалися тільки після кропіткої ретуші.

Проте Ліндберга таки підкупили словами:

Зробіть в Америці такі фото, які покажуть, як саме ви хочете знімати. І ми надрукуємо це у Vogue.

Це була пропозиція, від якої фотограф не зміг відмовитися. В американському модельному агентстві він обрав нікому не відомих дівчат, які йому сподобалися, і поїхав з ними на пляж Санта-Моніка у Каліфорнії.

Дівчата вдягли найпростішу білу білизну, великі білі сорочки й рушили розважатися на березі океану.

Це було щось абсолютно не схоже на модні зйомки того часу. Ніяких дорогих суконь, коштовностей й кілограмового макіяжу, ніяких пафосних інтер’єрів й автомобілів…. Просто дівчата та море.

Коли фото побачив редактор Vogue, він закотив очі й казав, що надрукують фото тільки через його труп. Але невдовзі редактор у журналі змінився.

Нова редакторка Анна Вінтур з радістю пішла перебирати архіви і натрапила на ці фото.

 

Вона була настільки ними вражена, що вирішила друкувати їх не просто у журналі, а на обкладинці й без жодної ретуші.

Чи варто говорити, що це був скандал й справжня революція? А ще більший подив викликав той факт, що, виявляється, мода уже того періоду виявилася готовою сприймати новий імідж жінки – самостійної, натуральної, жінки – яка отримує задоволення від життя.

Обкладинка Vogue стала буквально вибуховою, а дівчата на фото в один момент перетворилися на супермоделей. Так, моделі, які знамениті не як авторки чи співачки – а як обличчя бренду. І як ми вже знаємо, саме ці дівчата й стали супермоделями 90-х.

Саме з того часу у масовій культурі дівчина у чоловічій білій сорочці є визнаним секс-символом.

Це історія 30-річної давнини. Це був початок й виток на зміну якому прийшли інстаграм-зірки, блогери й інфлюєнсери. Ви ж розумієте, ще трошки й почнеться нова хвиля, єдине, поки мало хто може спрогнозувати, яка саме.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень