З 90 000 до 300 000 грн: Третяк ініціює збільшення розмірів грошових винагород для володарів олімпійських медалей

Потрібно підтримувати спорт (с)

Фото зі сторінки міського голови
Фото зі сторінки міського голови

Міський голова Рівного Олександр Третяк ініціює збільшення одноразових грошових нагород для володарів олімпійських медалей та призерам Паралімпійських ігор.

Очільник Рівного Олександр Третяк
Очільник Рівного Олександр Третяк

З 15 мінімальних зарплат (90 тис. грн) міський голова пропонує збільшити розмір нагороди до 50 (300 тис. грн). Це стосується тих спортсменів, які вибороли 1-3 місця на Олімпійських іграх та перші - на Паралімпійських.

 

А ось спортсменам, які посядуть 2-3 місця на Паралімпійських іграх, очільник міста пропонує збільшити винагороду від розміру 10 мінімальних заробітних плат (60 тис. грн) на 30 мінімальних заробітних плат (180 тис. грн). Про це міський голова Олександр Третяк повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Водночас тренерам спортсменів також підвищать розмір винагороди. Адже вони отримують 50% відсотків від винагороди спортсмена.

Це надзвичайно важливо, адже потрібно підтримувати спорт не словами, а щирою моральною та матеріальною підтримкою від міста. Адже Рівне і далі має виховувати нових чемпіонів та заохочувати їх до нових перемог, – зауважив міський голова.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень