З 11 січня «Укрзалізниця» має припинити перевезення пасажирів

Роботу призупинили до усунення ліцензіатом підстав, що стали причиною зупинення

30 грудня 2021 року Укртрансбезпека видала наказ щодо зупинення дії ліцензії «Укрзалізниці» на право провадження господарської діяльності – зокрема, із перевезення пасажирів. Він набере чинності вже у вівторок, 11 січня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила нардепка Юлія Гришина, голова тимчасової слідчої комісії ВРУ з перевірки та оцінки стану «УЗ».

Відомо, що «Укрзалізниця» повинна припинити перевезення пасажирів, небезпечних вантажів і небезпечних відходів залізничним транспортом.

 

Це триватиме аж до усунення ліцензіатом підстав, що стали причиною зупинки.

Наказ набуває чинності через 10 днів після оприлюднення (11 січня), але він має попереджувальний характер для виправлення порушень з боку Укрзалізниці (дна це є 2 місяці).

– Це не злий новорічний жарт. Це безглузда реальність того, як сьогодні працює менеджмент «Укрзалізниці», – пише Гришина.

Нагадаємо, що віднедавна «УЗ» бере гроші за роздрукування електронних квитків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень