З 1 квітня в Україні зміняться правила сплати податків

Йдеться про використання електронних грошей. Але сплатити ними можна не всі платежі

З 1 квітня 2023 року в Україні стартує дія нового закону, який буде визначати загальні принципи роботи платіжних систем.

Новий Закон України №2888 передбачає облік електронних гаманців та рахунків, які відкрито для платників податків небанківськими постачальниками. 

Йдеться зокрема про електронні гроші, пише сайт ProГроші 

Зокрема, з 1 квітня 2023 року українці матимуть можливість сплачувати податки та збори у готівковій або безготівковій формі, в тому числі за допомогою електронних та цифрових грошей.

Але, згідно з новим законом, платники податків не зможуть за допомогою електронних грошей сплачувати єдиний внесок та поповнювати єдиний рахунок.

За неподання інформації відповідним органам про відкриття/закриття рахунків/електронних гаманців, небанківські постачальники послуг можуть отримати штраф у розмірі 680 гривень.

Крім того, такі постачальники платіжних послуг можуть бути оштрафовані за здійснення видаткових операцій по електронних гаманцях до того, як отримали повідомлення від контролюючого органу про взяття рахунку на облік. Сума штрафу має бути не менше, ніж 1 700 гривень.

Джерело: ProГроші

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень