З 1 квітня в Україні зміняться правила сплати податків

Йдеться про використання електронних грошей. Але сплатити ними можна не всі платежі

З 1 квітня 2023 року в Україні стартує дія нового закону, який буде визначати загальні принципи роботи платіжних систем.

Новий Закон України №2888 передбачає облік електронних гаманців та рахунків, які відкрито для платників податків небанківськими постачальниками. 

Йдеться зокрема про електронні гроші, пише сайт ProГроші 

Зокрема, з 1 квітня 2023 року українці матимуть можливість сплачувати податки та збори у готівковій або безготівковій формі, в тому числі за допомогою електронних та цифрових грошей.

Але, згідно з новим законом, платники податків не зможуть за допомогою електронних грошей сплачувати єдиний внесок та поповнювати єдиний рахунок.

За неподання інформації відповідним органам про відкриття/закриття рахунків/електронних гаманців, небанківські постачальники послуг можуть отримати штраф у розмірі 680 гривень.

Крім того, такі постачальники платіжних послуг можуть бути оштрафовані за здійснення видаткових операцій по електронних гаманцях до того, як отримали повідомлення від контролюючого органу про взяття рахунку на облік. Сума штрафу має бути не менше, ніж 1 700 гривень.

Джерело: ProГроші

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень