Юрій Вознюк спростував брехливу інформацію про його бізнес в Росії

Кандидат на посаду міського голови Рівного, нардеп 7-8 скликань ВРУ Юрій Вознюк заявив, що йому заборонено в’їзд до країни агресора.

Так, я є нев’їзним у Росію та Крим. Підприємство «Екорембуд», яке заснував мій батько працює в багатьох країнах: в Австрії, Німеччині, Польщі, Словаччині, у тому числі й у Росії. Однак, мене включили у список нев’їзних.

Тому заявляю: «Шановні опоненти, заспокойтесь з 2014 року Вознюка у Росії немає, як і бізнесу. Ні я, ні мої партнери чи працівники «Екорембуд» не ведуть жодної діяльності на території країни агресора,- наголошує Юрій Вознюк.

Нагадаємо, бувши нардепом ВРУ Юрій Вознюк підтримав та голосував за Постанову Верховної ради «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором» та Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», якими РФ фактично та юридично визнавалася агресором стосовно України.

Результатом стала заборона в’їзду до РФ Вознюку Юрію та внесення його до санкційного списку відповідно до «ПОСТАНОВЛЕНИЯ Правительства Российской Федераци 1300», №1656 внесеними «ПОСТАНОВЛЕНИЕМ Правительства Российской Федерации № 1656».

Натомість два дні поспіль рівненські журналісти отримують пропозиції від київської агенції розмістити замовні матеріали.

За розміщення фейкового матеріалу дають величезні гроші навіть у виборчий період - 10 тисяч гривень.

Варто зазначити, що рівненські газети, сайти, радіостанції всі як один відмовилися публікувати замовну статтю. Навіть ті ЗМІ, які належать конкурентам Юрія Вознюка, мовляв, за таке точно доведеться відповідати у суді.

Така активність моїх конкурентів свідчить про одне, що наша команда попереду, а конкуренти не маючи жодного компромату на мене чи членів моєї команди вдаються до поширення неправдивої інформації. – додає Юрій Вознюк.

 Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень