ON-LINE

Юрій Вознюк спростував брехливу інформацію про його бізнес в Росії

вівторок, 13 жовтня 2020

Кандидат на посаду міського голови Рівного, нардеп 7-8 скликань ВРУ Юрій Вознюк заявив, що йому заборонено в’їзд до країни агресора.

Так, я є нев’їзним у Росію та Крим. Підприємство «Екорембуд», яке заснував мій батько працює в багатьох країнах: в Австрії, Німеччині, Польщі, Словаччині, у тому числі й у Росії. Однак, мене включили у список нев’їзних.

Тому заявляю: «Шановні опоненти, заспокойтесь з 2014 року Вознюка у Росії немає, як і бізнесу. Ні я, ні мої партнери чи працівники «Екорембуд» не ведуть жодної діяльності на території країни агресора,- наголошує Юрій Вознюк.

Нагадаємо, бувши нардепом ВРУ Юрій Вознюк підтримав та голосував за Постанову Верховної ради «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором» та Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», якими РФ фактично та юридично визнавалася агресором стосовно України.

Результатом стала заборона в’їзду до РФ Вознюку Юрію та внесення його до санкційного списку відповідно до «ПОСТАНОВЛЕНИЯ Правительства Российской Федераци 1300», №1656 внесеними «ПОСТАНОВЛЕНИЕМ Правительства Российской Федерации № 1656».

Натомість два дні поспіль рівненські журналісти отримують пропозиції від київської агенції розмістити замовні матеріали.

За розміщення фейкового матеріалу дають величезні гроші навіть у виборчий період - 10 тисяч гривень.

Варто зазначити, що рівненські газети, сайти, радіостанції всі як один відмовилися публікувати замовну статтю. Навіть ті ЗМІ, які належать конкурентам Юрія Вознюка, мовляв, за таке точно доведеться відповідати у суді.

Така активність моїх конкурентів свідчить про одне, що наша команда попереду, а конкуренти не маючи жодного компромату на мене чи членів моєї команди вдаються до поширення неправдивої інформації. – додає Юрій Вознюк.

 Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено ключ

    Знайдено  ключ від автомобіля «Тойота». Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено таксу

    В районі Північного знайдено таксу чорного окрасу. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
  • Втрачено техпаспорт

    У Рівному втрачено тех паспорт на автомобіль ВАЗ 207, виданий на прізвище Семенович Микола....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного