Юрій Луценко з м. Рівне назвав хворобу через яку його дружина склала мандат депутата ВРУ (ФОТО)

«У моєї дружини стався…»

[media=189973]

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв’ю «Буквам» розповів, що в його дружини, колишньої народної депутатки Ірини Луценко, був інсульт.

Він не уточнив, коли це сталося. Але з контексту можна зробити висновок, що 2019 року, коли Луценко вирішила здати депутатський мандат.

«Моя дружина склала мандат. У неї була серйозна проблема зі здоров’ям, якщо вже так відверто говорити. Вона отримала інсульт. Слава богу, встигли довезти до лікарні через ці затори», – розповів Луценко.

Ірина Луценко

Колишній генпрокурор заявив, що його дружині було складно працювати у Верховній Раді нинішнього скликання, оскільки монобільшість не підтримувала її ініціатив.

«Ірина – перфекціоніст. Вона десь до четвертої-п’ятої ранку читала проєкти законів, які мала доповідати, і масу аналітики, яка із цим зв’язана. І вона просто вбивала себе тим, що брала так близько до серця те, що відбувається. [Пам’ятаю:] укотре приходить в істериці – я не знаю, три дні просто не спить, бо на екологічному комітеті, куди вона записалася, завалили дуже потрібний закон, який екологічні активісти пробивають кілька десятків років.


Я кажу: «Іро, ти ж розумієш, що ти – Луценко, і ніхто зі «Слуг народу» тебе не підтримає». Вона мені каже: «Розумієш, вони слова мені не дали, поводяться по-хамськи». І вона не могла від цього заспокоїтися: «Це ж не мені треба, це ж державі треба», – сказав Луценко.

Юрій та Ірина Луценки

Після цього, за його словами, було ухвалено рішення, що Луценко треба піти з Ради.

«Ми прийняли рішення, що перебування в цьому парламенті її просто добиває. Ще й надто, скажу відверто. Зараз вона щаслива, що її там немає. Тому що уявити себе в центрі цього низькопробного шоу неможливо.


Ще одна річ. Ірина сказала: «Я солдат, я буду викладатися на 100, а коли я захворіла, я не можу викладатися. Нехай замість мене буде солдат, яким є [Володимир] В’ятрович», – розповів Луценко.

Ірина Луценко була депутаткою Верховної Ради VII, VIII і IX скликань. У парламент IX скликання її обрали за списками «Європейської солідарності» (№15).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень